KULÜP ADI  KULÜP BAŞKANI  KULUP DANIŞMANI  
 1   MÜZİK KULÜBÜ  E. GÖRGEN  Öğr.Gör. A. SAY  
 2  PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK VE REHBERLİK KULÜBÜ  İ. GEVREK  Arş.Gör. F. İNCEMAN KARA  
 3  ELEKTRİK VE ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ KULÜBÜ  A. KUZUKIRAN  Dr.Öğr.Üyesi M. EKİCİ  
 4  GENÇ TEMA KULÜBÜ  G. YILDIRIM  Dr.Öğr.Üyesi E. S. SEÇİM  
 5  İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ KULÜBÜ  A.L. AKTAŞ  Arş. Gör. A. ANAÇ  
 6  ÇOCUKLARLA DÜŞLER KULÜBÜ  E. DURSUN  Dr. Öğr. Üyesi S. PEKTAŞ  
 7  ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE KULÜBÜ  S. DEMİR  Öğr.Gör. A. ÖZGEN  
 8  DİRİLİŞ KULÜBÜ  B. I. KEKEÇ  Doç.Dr. M.  HAKVERDİOĞLU  
 9  HALK OYUNLARI KULÜBÜ  Ç. GÜLER  Öğr.Gör. İ. YOLCU  
 10  SOSYAL SORUMLULUK VE FİKİR KULÜBÜ  S. N. KÖRPE  Öğr.Gör. İ. ÇOLAKER  
 11  AKADEMİK DÜŞÜNCE EĞİTİM VE MEDENİYET KULÜBÜ  A. S. KURNAZ  Arş.Gör. F. ARI  
 12  AMATÖR TELSİZCİLİK VE ARAMA KURTARMA KULÜBÜ  G.İ. ÇÖKLÜ  Dr.Öğr.Üyesi İ.K.TÜRKOĞLU  
 13  ÇEVİRİ KULÜBÜ  B. BAŞ  Öğr. Gör. R. AKÇAY  
 14  GENÇ KIZILAY KULÜBÜ  S. BİLEN  Öğr.Gör. A. G. YÜCEL  
 15  İZCİLİK VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ  E. YILDIRIM  Arş.Gör. S. B. FIRAT  
 16  KAFKAS  HALK TOPLULUĞU KULÜBÜ  B. ÖZBEK  Öğr.Gör. A. N. CANPOLAT  
 17  KAMU DENETÇİLİĞİ KULÜBÜ  H. ÖZDEMİR  Öğr.Gör. G. UZUN  
 18  MARİFET ÖĞRENCİ KULÜBÜ  Y. ÇİMEN  Arş.Gör. M. S. EDİS  
 19  MATEMATİK KULÜBÜ  M. ÜSTÜN  Doç.Dr. T. ŞAHİN  
 20  MUTFAK SANATLARI KULÜBÜ  E.B. DİRİCAN  Öğr.Gör. K. PALA  
 21  SAĞLIK GÖNÜLLÜLERİ KULÜBÜ  İ. ÖZDEMİR  Dr. Öğr.Üyesi. N. DOĞAN  
 22  ŞEHİR PLANCILARI KULÜBÜ  K.ŞAPALOĞLU  Doç.Dr. A. ALTANLAR  
 23  TASARIM KULÜBÜ  S. ARSLAN  Öğr.Gör. A. GÜNEY TÜRKEÇ  
 24  TİYATRO KULÜBÜ  F. N. AYDEMİR  Öğr. Gör. A. ÖZGEN  
 25  ÇEVRE VE ENERJİ KULÜBÜ  M. UZUN  Dr. Öğr. Üyesi  M. Ş. KURT  
 26  ETİK KULÜBÜ  D. BİRGİN  Dr. Öğr. Üyesi C. GÜZEL  
 27  GELENEKSEL TÜRK OKÇULUK KULÜBÜ  H. SEÇKİN  Dr.Öğr. Üyesi A. BUDAK  
 28  GELİŞTİRİCİ ÖĞRENCİLER KULÜBÜ  A.DOĞAN  Dr.Öğr. Üyesi D. S. TERZİ  
 29  GENÇ ŞAHİTLER  KULÜBÜ  Z.S. YALÇIN  Arş.Gör. İ. ÇELİK  
 30  GENÇ YEŞİLAY KULÜBÜ  Y. ARKAN  Öğr.Gör. M. M. GÜMÜŞ  
 31  GEZİ GÖZLEM KULÜBÜ  T. N. TAŞTAN  Öğr.Gör. T. DEMİRTAŞ  
 32  HAVACILIK KULÜBÜ  S. YEREBAKAN  Öğr. Gör. Ö. M. GÜNAŞAN  
 33  İLAHİYAT DÜŞÜNCE KULÜBÜ  Z.S. YALÇIN    Arş. Gör. M. S. SÜRÜCÜ  
 34  KALİTE KULÜBÜ  A. GÜLER  Dr.Öğr.Üyesi H. A. KARABOĞA  
 35  SİYER KULÜBÜ  S. ASLI  Doç. Dr. İ. UÇAR  
 36  SOSYAL BİLİMLER KULÜBÜ  G. MERAL  Doç.Dr. G. T. DEMİR  
 37  TÜRK KÜLTÜRÜ ARAŞTIRMA KULÜBÜ  F.N. TARAZ  Dr. Öğr. Üyesi H. BALTACI  
 38  YENİLENEBİLİR ENERJİ KULÜBÜ  H.G. SEZER  Prof.Dr. Ü. KURT  
 39  FOTOĞRAFÇILIK KULÜBÜ  H. TOPAL  Arş.Gör. E. N.  DÖNMEZGÜÇ  
 40  KÜTÜPHANE KULÜBÜ  G. KOCA  Dr. Öğr. Üyesi E. VURAL  
 41  GENÇ YÖNETİCİLER KULÜBÜ  U. ARSLAN  Arş. Gör. T. CEYLAN  
 42  GENÇLİK KULÜBÜ  M. F. GÜNERİ  Dr. Öğr. Üyesi K. ÖZLÜ  
 43  KÜLTÜR VE SİYASET KULÜBÜ  H. ÇIKAK  Arş.Gör. T. K. ÜNLÜ  
 44  KÜLTÜR VE SPOR KULÜBÜ  K. YAPICI  Öğr. Gör. M. GÜL  
 45  LÖSEV FAYDA TOPLULUĞU KULÜBÜ  G. ÇINAR  Öğr.Gör. A. A. KESKİNER  
 46  SİNEMA KULÜBÜ   Ö. F. ÇALIŞKAN  Doç.Dr. M. KARA  
 47  MATEMATİK İLE KEŞFEDENLER KULÜBÜ  H. PELİT  Dr. Öğr. Üyesi B. TOPAN  
 48  SOSYAL YAŞAM KULÜBÜ  N. ÖZTAÇ  Öğr.Gör. A. AY  
 49  KÜLTÜR SANAT VE EDEBİYAT KULÜBÜ  H. KARACA  Dr. Öğr. Üyesi M. İLHAN  
 50  TARİH KULÜBÜ  E. KAYAOĞLU    Dr. Öğr. Üyesi E. TÜRE  
 51  SATRANÇ KULÜBÜ  Z. DİNÇER  Dr. Öğr. Üyesi A. AKSİN  
 52   GENÇ ARAŞTIRMACILAR KULÜBÜ  C. ILGAZ  Öğr.Gör. M. ÜNALMIŞ  
 53   GENÇ ULAŞTIRMACILAR KULÜBÜ  M. AYKAN  Öğr.Gör. İ. ASLAN  
 54   MÜNAZARA KULÜBÜ  C. ERBİL  Öğr. Gör. T. ALTUN  
 55   OTOMOTİV TEKNOLOJİLERİ KULÜBÜ  H. YAĞCI  Öğr. Gör. M. YAKA  
 56   ORTA DOĞU VE KUDÜS ARAŞTIRMALARI KULÜBÜ  S.N. GÜNEŞ  Arş. Gör. Ö.F.BEŞER  
 57   FARKINDALIK KULÜBÜ    Dr.Öğr.Üyesi T. COŞGUN  
 58   GÜZEL SANATLAR MÜZİK VE KÜLTÜR KULÜBÜ    Dr.Öğr.Üyesi N.DEMİRCİOĞLU  
 59   MAVERA GENÇLİK KULÜBÜ  S. DEMİRCAN  Doç.Dr. S.NAZİK  
 60  İZ BIRAKANLAR    Dr.Öğr.Üyesi M.ÖZGÜR  
 61  İLETİŞİM KULÜBÜ    Öğr. Gör. Z. AYDOĞAN CEYLAN  
         

* Sıralama işleminde 2021-2022 eğitim öğretim yılı etkinlik sayısı baz alınmıştır.

 

Kültürel Hizmetler Şube Müdürlüğü İletişim Bilgileri

Santral :  0 (358) 211 50 05

Dahili:

Musa ERCİYAS Şube Müdürü 5207

Yalçın KURT Sürekli İşçi 3669

Kadir ÇAYDERE Sürekli İşçi 3669