KULÜP ADI  KULÜP BAŞKANI  KULUP DANIŞMANI  
1 MÜZİK KULÜBÜ E. GÖRGEN Öğr. Gör. A. SAY  
2 PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK VE REHBERLİK KULÜBÜ   Öğr. Gör. F. İNCEMAN KARA  
3 ELEKTRİK VE ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ KULÜBÜ A. KUZUKIRAN Dr. Öğr. Üyesi M. EKİCİ  
4 GENÇ TEMA KULÜBÜ G. YILDIRIM Dr. Öğr. Üyesi E. S. SEÇİM  
5 EĞİTİM GÖNÜLLÜLERİ KULÜBÜ B. TEKİN Doç.Dr. E. ÇER  
6 İNGİLİZCE KULÜBÜ A. AKTAŞ Arş. Gör. A. ANAÇ  
7 ÇOCUKLARLA DÜŞLER KULÜBÜ E. DURSUN Dr. Öğr. Üyesi S. PEKTAŞ  
8 ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE KULÜBÜ S. DEMİR Öğr.Gör. A. ÖZGEN  
9 DİRİLİŞ KULÜBÜ B. I. KEKEÇ Doç.Dr. M. HAKVERDİOĞLU  
10 HALK OYUNLARI KULÜBÜ Ç. GÜLER Öğr.Gör. İ. YOLCU  
11 SOSYAL SORUMLULUK VE FİKİR KULÜBÜ S. N. KÖRPE Öğr.Gör. İ. ÇOLAKER  
12 AKADEMİK DÜŞÜNCE EĞİTİM VE MEDENİYET KULÜBÜ A. S. KURNAZ Öğr.Gör. F. ARI  
13 AMATÖR TELSİZCİLİK VE ARAMA KURTARMA KULÜBÜ U. KOÇ Dr. Öğr. Üyesi K. TEKBAŞ  
14 ÇEVİRİ KULÜBÜ B. BAŞ Öğr. Gör. R. AKÇAY  
15 GENÇ KIZILAY KULÜBÜ S. BİLEN Öğr.Gör. A. G. YÜCEL  
16 İZCİLİK VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ M. ÇALIŞKAN Arş.Gör. S. B. FIRAT  
17 KAFKAS  HALK TOPLULUĞU KULÜBÜ A.ŞAHİN Öğr.Gör. A. N. CANPOLAT  
18 KAMU DENETÇİLİĞİ KULÜBÜ H. ÖZDEMİR Öğr.Gör. G. UZUN  
19 KÜLTÜRLERARASI İLETİŞİM VE ÇEVİRİ KULÜBÜ   Öğr.Gör. A. İ. ELŞAĞEL  
20 MARİFET ÖĞRENCİ KULÜBÜ Y. ÇİMEN Arş.Gör. M. S. EDİS  
21 MATEMATİK KULÜBÜ G.KUKUŞ Doç.Dr. T. ŞAHİN  
22 MUTFAK SANATLARI KULÜBÜ   Öğr.Gör. K. PALA  
23 SAĞLIK GÖNÜLLÜLERİ KULÜBÜ   Dr. Öğr.Üyesi. N. DOĞAN  
24 ŞEHİR PLANCILARI KULÜBÜ K.ŞAPALOĞLU Doç.Dr.  Üyesi A. ALTANLAR  
25 TASARIM KULÜBÜ S. UYANIK Öğr.Gör. A. GÜNEY TÜRKEÇ  
26 TİYATRO KULÜBÜ F. N. AYDEMİR Öğr. Gör. A. ÖZGEN  
27 ÇEVRE VE ENERJİ KULÜBÜ T. GÜNEY Dr. Öğr. Üyesi  M. Ş. KURT  
28 ETİK KULÜBÜ E.AKSEKİ Dr. Öğr. Üyesi C. GÜZEL  
29 GELENEKSEL TÜRK OKÇULUK KULÜBÜ H. SEÇKİN Dr.Öğr. Üyesi A. BUDAK  
30 GELİŞTİRİCİ ÖĞRENCİLER KULÜBÜ A.DOĞAN Dr.Öğr. Üyesi D. S. TERZİ  
31 GENÇ ŞAHİTLER  KULÜBÜ   Arş.Gör. İ. ÇELİK  
32 GENÇ YEŞİLAY KULÜBÜ Y. ARKAN Öğr.Gör. M. M. GÜMÜŞ  
33 GEZİ GÖZLEM KULÜBÜ T. N. TAŞTAN Öğr.Gör. T. DEMİRTAŞ  
34 GİRİŞİMCİLİK VE KARİYER KULÜBÜ   Dr.Öğr.Üyesi M. ŞEN KURT  
35 HAVACILIK KULÜBÜ   Öğr. Gör. Ö. M. GÜNAŞAN  
36 İLAHİYAT DÜŞÜNCE KULÜBÜ   Arş. Gör. M. S. SÜRÜCÜ  
37 KALİTE KULÜBÜ A. GÜLER Arş.Gör. H. A. KARABOĞA  
38 MERZİFON EKONOMİ KULÜBÜ M.AKKAYA Arş.Gör. M. E. KARAARSLAN  
39 SİYER KULÜBÜ   Dr.Öğr.Üyesi İ. UÇAR  
40 SOSYAL BİLİMLER KULÜBÜ G. MERAL Dr. Öğr. Üyesi G. T. DEMİR  
41 TEKNOLOJİ VE İNOVASYON KULÜBÜ S.ÖZDEMİR M. S. ATA  
42 TÜRK KÜLTÜRÜ ARAŞTIRMA KULÜBÜ Ö. Ü. TAŞ Dr. Öğr. Üyesi H. BALTACI  
43 YAPAY ZEKA KULÜBÜ O. AKÇALI Dr. Öğr.Üyesi A. İSTANBULLU  
44 YENİLENEBİLİR ENERJİ KULÜBÜ   Doç.Dr. Ü. KURT  
45 FOTOĞRAFÇILIK KULÜBÜ H. TOPAL Arş.Gör. E. N. DÖNMEZGÜÇ  
46 KÜTÜPHANE KULÜBÜ G. KOCA Dr. Öğr. Üyesi E. VURAL  
47 GENÇ YÖNETİCİLER KULÜBÜ U. ARSLAN Arş. Gör. T. CEYLAN  
48 GENÇLİK KULÜBÜ M. F. GÜNERİ Dr. Öğr. Üyesi K. ÖZLÜ  
49 KÜLTÜR VE SİYASET KULÜBÜ H. ÇIKAK Arş.Gör. T. K. ÜNLÜ  
50 KÜLTÜR VE SPOR KULÜBÜ K. YAPICI Öğr. Gör. M. GÜL  
51 LÖSEV FAYDA TOPLULUĞU KULÜBÜ G. ÇINAR Öğr.Gör. A. A. KESKİNER  
52 SİNEMA KULÜBÜ  Ö. F. ÇALIŞKAN Prof.Dr. M. KARA  
53 MATEMATİK İLE KEŞFEDENLER KULÜBÜ  H. PELİT Dr. Öğr. Üyesi B. TOPAN  
54 SOSYAL YAŞAM KULÜBÜ  N. ÖZTAÇ Öğr.Gör. A. AY  
55 KÜLTÜR SANAT VE EDEBİYAT KULÜBÜ   Dr. Öğr. Üyesi M. İLHAN  
56 TARİH KULÜBÜ   Dr. Öğr. Üyesi E. TÜRE  
57 SATRANÇ KULÜBÜ Z. DİNÇER Dr. Öğr. Üyesi A. AKSİN  

* Sıralama işleminde 2021-2022 eğitim öğretim yılı etkinlik sayısı baz alınmıştır.

 

Kültürel Hizmetler Şube Müdürlüğü İletişim Bilgileri

Santral :  0 (358) 211 50 05

Dahili:

Musa ERCİYAS Şube Müdürü 5207

Yalçın KURT Sürekli İşçi 5236

Kadir ÇAYDERE Sürekli İşçi 5236